Deska betonowa na taras

Taras to wyjątkowe miejsce, łączące dom z ogrodem. To kameralny azyl, w którym możemy zaszyć się po długim dniu pracy. Ta niezwykła przestrzeń to także doskonałe miejsce do organizacji wiosennych i letnich spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Nie ulega wątpliwości, że idealny taras powinien być zarówno atrakcyjny wizualnie, praktyczny jak również dobrze wkomponowany w ogród. A zatem jak urządzić tę jedyną w swoim rodzaju przestrzeń?

Dużo inwestorów do budowy tarasów wykorzystuje deski egzotyczne, które z czasem są wypaczone i spróchniałe. Alternatywnym rozwiązaniem jest betonowe drewno czyli betonowe deski tarasowe. Jest to urokliwy materiał, który do złudzenia przypomina drewniane deski. Betonowe drewno to wierne odwzorowanie tekstury starej deski, o wyrazistych słojach, spękanej powierzchni, korze i sękach. Ich naturalny wygląd sprawia, że idealnie komponują się z zielenią i tym samym stanowią idealny łącznik na granic dwóch światów jakimi są dom i ogród.

Drewno betonowe możemy wykorzystać również do tworzenia: ścieżki ogrodowe, donice ogrodowe, warzywników oraz stopni schodowych.

W trosce o jakość naszych produktów posiadamy aktualne badania betonu - Badania Schomburg

Call Now ButtonZadzwoń